Teslimat Koşulları

Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz?

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz. PTT Kargo ve Sürat Kargo ile gönderim sağlamaktayız.

Siparişim bana kaç günde ulaşır?

www.butikc.com siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya vermeyi amaçlar. Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz ortalama 2-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği gibi sepetinize eklemiş olduğunuz ürünün tedarik sürecine de bağlıdır. www.butikc.com siparişinizi en geç 7 gün içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir.(Özel tasarım ürünlerin tedarik süreci tasarımcıya bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.)

Siparişimi nasıl iptal ederim?

Siparişinizi iptal etmek istediğinizde, eğer ürün henüz kargoya verilmediyse iş saatleri içerisinde (10:00 - 18:30) 0536 032 58 25 numaralı telefondan bizi arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Siparişimin kargo sürecini nasıl takip edebilirim ?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bir mail atıyor olacağız. Attığımız mail içerisinde kargo takip linkine tıklayarak kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Yine sitemizin üst kısmında kargo takip linki ile kargo takip numaranızı girerek kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kargo ücretli mi?

Türkiye sınırları içerisinde tüm siparişleriniz Sürat Kargo ile 15 TL'ye, PTT Kargo ile 20 TL'ye sigortalı olarak gönderilir. 200TL ve üzeri siparişlerinizde ise kargo ücreti ödemeden, ücretsiz olarak ürününüzü göndermekteyiz.

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Adres bilgileri kısmını tam olarak doldurmanız gerekmektedir. Siparişinizi oluştururken lütfen telefon numaranızı tam olarak giriniz. Siparişiniz hazırlanırken size ulaşmamız önem taşımaktadır. Telefonla ulaşamadığımızda mail ile iletişime geçmekteyiz.

Butik C Destek Ekibi